تبلیغات
•–– - بزرگترین پایـــگاه فیلم و موزیک - ––•

•–– - بزرگترین پایـــگاه فیلم و موزیک - ––•

  • خوش آمدید
عضویت ...
 

طرح رحمت ویژه سربازان در سراسر كشور اجرایی می‌شود

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۱۳/۰۵/۸۹‬


تهران - معاون آموزش و پژوهش مركز امور زنان وخانواده ریاست جمهوری، از اجرایی شدن طرح رحمت ویژه سربازان بعد از ماه مبارك رمضان در سراسر كشور خبرداد.

زهرا سجادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی برنامه ریزیهای انجام شده با دفتر عقیدتی سیاسی ستاد كل نیروهای مسلح مقرر شد جدول زمان بندی برای اجرای این طرح تهیه و به مركز امور زنان و خانواده ارسال كنند.

وی اظهارداشت: پس از تایید، این طرح بعد از ماه مبارك رمضان با منتخبین معاونت‌های آموزشی كل نیروهای مسلح (آجا، ناجا، نهاجا و...) در سه رده افسران، پایوران و سربازان اجرایی می‌شود.

سجادی گفت: همچنین كارگروهی با معرفی معاونت سیاسی عقیدتی كل نیروهای مسلح، زیر نظر معاونت آموزش و پژوهش مركز امور زنان و خانواده جهت نظارت بر امور مربوطه تشكیل می‌شود.

وی، هدف این طرح را تقویت و تعالی فرهنگ، تعمیق باورهای دینی اقشار مختلف جامعه، ارتقاء سطح فرهنگی و تربیتی، كاربردی كردن مفاهیم عمیق قرآن و سیره اهل بیت ( ع ) در زندگی زنان و مردان عنوان كرد.

وی با اشاره به اینكه تقویت نكات اخلاقی در حریم خانواده تنها منوط به تربیت و هدایت زنان نیست بلكه مردان نیز شامل این طرح می‌شوند، خاطرنشان كرد: این طرح از سال ‪ ۸۵‬توسط مركز امور زنان و خانواده برای استحكام خانواده فعالیت خود را آغاز كرد و اكنون در اقشار مختلف جامعه نیز در حال اجراست.

منبع :http://www2.irna.ir/fa


منبع:
http://weblog2010.mihanblog.com

 

ادامه مطلب طرح رحمت ویژه سربازان در سراسر كشور اجرایی می‌شود
Related Posts with Thumbnails