تبلیغات
•–– - بزرگترین پایـــگاه فیلم و موزیک - ––•

•–– - بزرگترین پایـــگاه فیلم و موزیک - ––•

  • خوش آمدید
عضویت ...
 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ هر گونه افزایش زورگیری در پایتخت را غیر واقعی دانست

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۱۳/۰۵/۸۹‬


تهران -فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بااشاره به متلاشی شدن بانددیوارچین گفت: بروز جرایمی مانند زورگیری دربرخی نقاط تهران موجب شده تا مردم آن را به تمام مناطق تعمیم داده و تصور كنند زورگیری درتهران افزایش یافته است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرتیپ دوم پاسدار حسین ساجدی نیا روز چهارشنبه افزود : در شهر ‪ ۱۰‬میلیونی تهران وقوع برخی جرایم به علت بیكاری و یا اعتیاد موضوعی نیست كه امنیت پایتخت را به مخاطره بیاندازد.

وی تاكید كرد:اكنون امنیت تهران در مقایسه با سالهای اخیر بی‌نظیر است.

وی گفت:پلیس طی اقداماتی كه در سال جاری انجام داده با باندهای بزرگ زورگیری در تهران از جمله باند دیوار چین برخورد كرده و آنان را متلاشی كرده است.

باند دیوار چین با توسل به شیوه‌های گوناگون شامل پنچر كردن لاستیك عقب خودرو و درگیری‌های ساختگی در حوالی برخی مراكز اقتصادی و تجاری به كیف قاپی و زورگیری از مردم مبادرت می‌كردند.

حسین ساجدی نیا گفت: اقدامات پلیس موجب شد تا در طول چهار روز هفته گذشته ‪ ۶۰‬نفر از اراذل و اوباش نامدار تهران شناسایی و دستگیر شوند كه این امر با همكاری مردم با پلیس حاصل شد.

ساجدی نیا تصریح كرد: در حال حاضر پلیس با همكاری مردم، محله‌های ناامن و جرم خیز تهران را شناسایی می‌كند.

وی ادامه داد : از این طریق تمام جغرافیای جرم در تهران شناسایی و با جمع آوری اطلاعات، برخورد قاطعی با اراذل و اوباش و زورگیران انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: پس از شناسایی نقاط جرم خیز پلیس برای تامین امنیت در سطح این مناطق گشتها و اقدامات خود را تشدید می‌كند.

رییس پلیس پایتخت تصریح كرد: پلیس پایتخت آمادگی دارد تا پس از گزارش مردم در صورت حضور زورگیران و اراذل و اوباش در سطح مناطق با آنان برخورد كند.

وی كاهش احساس امنیت در میان مردم تهران را به واسطه پخش فیلمی از صدا و سیما اعلام كرد و گفت: پلیس مدتی پیش فیلمی را در اختیار صدا و سیما گذاشت تا با انتشار آن از طریق رسانه ملی به مردم نشان دهد كه پلیس در كوتاهترین زمان آمادگی برخورد با زورگیران و اراذل و اوباش را دارد اما انتشار این فیلم نتیجه معكوس داشت به نحوی كه برخی با وقوع یك جرم در سطح یك منطقه احساس ناامنی می‌كنند.

منبع : http://www2.irna.ir


منبع:
http://weblog2010.mihanblog.com

 

ادامه مطلب فرمانده انتظامی تهران بزرگ هر گونه افزایش زورگیری در پایتخت را غیر واقعی دانست
Related Posts with Thumbnails