تبلیغات
•–– - بزرگترین پایـــگاه فیلم و موزیک - ––•

•–– - بزرگترین پایـــگاه فیلم و موزیک - ––•

  • خوش آمدید
عضویت ...
 

در اجتماع باشكوه مردم همدان/‪۳‬ احمدی نژاد: كشورهای تحریم‌كننده ایران در بازار اقتصادی ما جایگاهی ندارند

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۱۳/۰۵/۸۹‬


تهران - رییس جمهوری با بیان این كه ایران كشورهای بی‌ادب را مجازات می كند تصریح كرد هر كشور اروپایی كه بخواهد كالایی را به ایران نفروشد یا تحریم كند بداند كه در بازار اقتصادی ملت ایران جایگاهی ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمود احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در اجتماع باشكوه مردم همدان با بیان این كه دشمنان برنامه جنگ روانی را برای جمهوری اسلامی ایران تدارك دیده اند، گفت : آمریكا در خیال خود می گوید از یك طرف ایران را تحریم كنیم تا تبعات سنگین آن گریبانگیر آن كشور شود و در كنار آن چندین حركت ایذایی را در گوشه و كنار خاورمیانه انجام می دهیم و پس از این فعالیت‌ها از ملت ایران بخواهیم كه تسلیم شوند .

وی ادامه داد خلاصه سناریوی آمریكا برای جنگ روانی این بود كه پس از تهدید ایران به تحریم وانجام حركت‌های تروریستی دنباله‌های خارجی خود را راه بیاندازند كه ماجراجویی نكنید .

رییس جمهوری با بیان این كه آمریكا در راستای اجرای نقشه‌های شومش افراد ایرانی را از گوشه و كنار دزدید و به آمریكا برد خاطرنشان كرد آمریكا این افراد را در شرایط سختی قرارداد و به آنها گفت برعلیه ایران و برنامه هسته‌ای‌اش در تلویزیون سخن بگویید تا شما را آزاد كنیم به عنوان مثال هدفشان این بود كه این افراد شلوغ كنند و بگویند كه ما می‌دانیم ایران بمب اتمی می‌سازد .

وی افزود: عده‌ای در داخل تا صحبت می‌كنیم می‌گویند می‌خواهند سازش كنند ولی این افراد به دنبال همان جام زهری هستند كه آن زمان به دنبال دادن آن به امام (ره) بودند.

احمدی نژاد با تاكید براین كه دشمن می‌خواهد خود را تحریم كند یا ایران را ؟ اظهارداشت ‪ ۴‬سال است كه ایران را تحریم كردید چه شد ؟ مبادلات خارجی ایران ‪ ۱/۵‬برابر شد و از سوی دیگر نیز پیشرفت‌های علمی ایران به ‪۱۰‬ برابر افزایش یافت .

وی با بیان این كه دشمنان می‌گویند به شما كالا نمی‌فروشیم تصریح كرد مگر به ما چی می‌فروشید ؟ یك مشت كالاهای مصرفی كه هیچ فردی آن را نمی‌خرد.

ایرانی‌ها از شما كالا نخرند پس چه كسی بخرد ؟
رییس جمهوری با تاكید بر اینكه آمریكا در زمان حاضر به جای ایران خود را تحریم كرده است خاطرنشان كرد ایران از تحریم استقبال نمی‌كند ولی هنگامی كه بداخلاقی می‌كنید خوشحال می‌شویم زیرا ما می‌خواهیم خود ایران را بسازیم و خواهیم ساخت.

وی ادامه داد آمریكا با این سناریویی كه در پیش گرفته در خیال خود به دنبال این است كه ایران تصور كند كه اتفاقی افتاده و به آنها امتیازدهد ولی این مسئله اشتباهی بزرگ است ، استكبار در اتاقی نشسته و نقشه دنیا را اطرافش زده و تصور می‌كند كه صاحب دنیا است ولی باید بداند كه بسیار منزوی است.

احمدی نژاد با تاكید براین كه ایران عطای كالاهای لوكس شما را به لقایش بخشید اظهارداشت در كنار این كالاها گفتید كه تجهیزات نفت و گاز به ایران نمی دهید مسئله‌ای نیست ما آرزوی این روز را داشتیم ، ‪ ۵ ، ۴‬سال است كه بنده به ماموران خرید تجهیزات نفت و گاز سفارش می‌كنم كه دلیلی ندارد از بیرون بخرید بیاید با پول ایران این تجهیزات را تولید كنید زیرا دشمنان می خواهند با پول ما برایمان قلدری كنند.

ادامه دارد...

منبع: http://www2.irna.ir/منبع:
http://weblog2010.mihanblog.com

 

ادامه مطلب در اجتماع باشكوه مردم همدان/‪۳‬ احمدی نژاد: كشورهای تحریم‌كننده ایران در بازار اقتصادی ما جایگاهی ندارند
Related Posts with Thumbnails